درباره تارسل

وب سایت تارسل با هدف کاهش هزینه های مربوط به خرید کالای اساسی برای خانوارد ایرانی در سال ۹۷ آغاز به کار کرده است. این وب سایت یکی از کسب و کارهای مجموعه فن بازار ستاره پارس (سهامی خاص) بوده و یک شبکه اطلاع رسانی و توزیع اقلام کالایی محسوب میگردد.
شیوه کار تارسل بر اساس گلچین کردن مجموعه ای از مهمترین کالاهای مورد مصرف خانوار، با اولویت کمترین قیمت خرید و ارائه آن با حذف واسطه بنا نهاده شده است به صورتی که کالای نهایی با قیمت عمده فروشی به دست مصرف کننده خواهد رسید و از این طریق هزینه تهیه سبد کالایی برای مخاطبین سایت تا حد چشم گیری کاهش خواهد یافت
تارسل کلیه محصولات خود را از تولید کننده و به صورت عمده تهیه نموده است و هیچ گونه هزینه واسطه گری را به خریدار نهایی تحمیل نمیکند . به دلیل شیوه خاص خرید و فروش محصول در فروشگاه اینترنتی تارسل ، زمان تحویل محصولات پس از دوره ثبت سفارش هر کالا خواهد بود از این رو امکان عرضه محصولات به صورت آنی، روزانه و اختصاصی در این سایت مقدور نمیباشد.
مزیت اصلی خرید از تارسل کاهش چشم گیر هزینه های ماهیانه زندگی است چرا که محصولات عرضه شده در این وب سایت به طور عمده از بین کالاهای پرگردش و ضروری خانوادر تامین انتخاب میگردد ، از این رو بر اساس موقعیت های زمانی متفاوت شاهد عرضه محصولات متفاوتی در این وب سایت خواهید بود ( به عنوان مثال سبد کالای ویژه شب یلدا، عید نوروز، ماه رمضان و …)
یکی از امکانات اصلی این فروشگاه ، تعامل فعال با شرکتها و سازمانها در قالب تامین اقلام مصرفی رفاهی است. به منظور استفاده از خدمات سبد رفاهی تارسل میتوانید از طریق فرم فروش سازمانی و یا شماره های تماس این مجموعه اطلاعات کامل تری را دریافت نمایید.
در حال حاضر فروشگاه تارسل فقط امکان عرضه محصول در استان تهران بزرگ را دارد اما به زودی شعب این وب سایت در سایر شهرهای ایران فعال و به عرضه محصول برای افزایش سطح رفاه هم وطنان گرامی خواهند پرداخت.